.

איננו זקוקים למישהו שישלים אותנו... אנחנו זקוקים למישהו שיעשה שלום עם מי שאנחנו

מסלול מקצועי  עם דיאנה אידלמן להכשרת:
- יועצים זוגיים בגישת Loveffective -

בזוגיות יש הרבה שחיקה, מגיעה והולכת כמו הגאות בים. זוגיות היא דבר דינמי, והיא מפגישה אותנו עם היכולת שלנו לאהוב את עצמנו ואת האחר בו זמנית.

בפני זוגות החולקים חיים, משאבים וילדים, עומד אתגר עצום לשימור האהבה ושיתוף הפעולה. זוגות נורמטיביים רבים מבקשים לדעת כיצד לעבור טוב יותר רגעים קשים ואף לשמור על בתיהם מפני פירוק . הם פונים לעזרה, במיוחד ברגעים שבהם הם מרגישים ש"משהו משתלט" עליהם. שהם לא מצליחים לפתור דברים לבד. כשיש ביניהם מריבות או אי-הסכמות ו/או חשים פגיעה מבני/ות הזוג, חשים ריחוק ואינם יודעים כיצד להתחבר מחדש ופה המקום של יועצים זוגיים, במסלול מקצועי, מעמיק ויוקרתי בהובלת האחת והיחידה - דיאנה אידלמן.

 

32 מפגשים | 152 ש"א

מסלול ערב: ימי שלישי | החל מ- 24.10.2023

 

קורס און ליין LIVE

מה מייחד את מסלול הייעוץ הזוגי שלנו?

אנו נוטים לחשוב שייעוץ כשמו כן הוא, היועצת מגיעה ונותנת עצות לזוגיות טובה יותר (כמו למשל הנחיות לצאת פעם בשבוע להגיד מילה טובה פעם ביום וכן הלאה), כשפיתחנו את מסלול הלימודים אצלנו היה לנו חשוב לבנות משהו ייחודי. השילוב בין עולם הרגש המיניות והרומנטיקה, לבין החיים הפונקציונליים והלוגיסטיים. שניהם חייבים לעבוד יחד בהרמוניה ובשיתוף פעולה. בבית למקצועות ההורות, אנו מבינות שיש חשיבות להתבוננות העמקה וידע,

ולכן, בנינו מסלול שמתמקד ב- 4 דברים עיקריים:

  1. הבנת המערכת הזוגית ועולמה הרגשי, תוך הכרות עם הגישה ההקשרותית. 
  2. זיהוי הצרכים האמיתיים והלגיטימיים של בני הזוג.
  3. זיהוי פוטנציאל ההתפתחות של כל אחד מבני הזוג לחוד וביחד.
  4. סטודנטים הלומדים אצלנו עוברים תהליך אישי בעצמם על מנת שיוכלו לעבוד בצורה אפקטיבית יותר מול זוגות, תוך מודעות גדולה יותר לעצמם והבנת התהליך שהזוגות עוברים. 

הבית למקצועות ההורות יעניק לך בית חם ויציב עם מעטפת מקצועית רחבה, אפשרויות התפתחות נוספות ותמיכה מקצועית גם לאחר סיום הלימודים.

למי מתאים מסלול 'ייעוץ זוגי'?

» לאנשי מקצוע אשר בעבודתם כבר יושבים עם זוגות/משפחות ורוצים להרחיב את סל המוצרים שלהם ואת ארגז הכלים בעבודתם: מטפלים (פסיכולוגים, עובדים סוציאלים, יועצים חינוכיים), יועצים, מדריכי הורים, מאמנים, מגשרים, יועצות שינה וכל מי שעובד עם זוגות.

» למי שמרגישים שחיקה בעבודתם הנוכחית אך רוצים להישאר בעולמות הטיפול וההדרכה מתוך עניין תשוקה וסקרנות לעולם הזוגי.

» למי שיושבים מול זוגות ומבינים שהקונפליקט הזוגי מהווה חסם לעבודתם. לא נצליח להתקדם מבלי לגעת ב"פיל" שעומד בחדר.

» למי שרוצה לעשות הסבה מקצועית למקצוע נדרש ומרתק עם ביקוש שהולך וגדל

» למי שאוהבים ללמוד ולהעשיר את עולמות הידע שלהם ולעבור תהליכים אישיים עמוקים ומחפשים בית חם ללמוד מקצוע חדש, מקצוע שהוא שליחות ונוגע באנשים ומשפחות.

» למי שחשוב מקום לימודים יציב, וותיק, כזה שיישאר פה איתך לעוד הרבה שנים ומעניק תמיכה מקצועית גם לאחר סיום הלימודים.

*ההרשמה מותנית בשיחת התאמה*

מה תלמדו?

הכירו את נבחרת המרצות שלנו >

מדובר במסלול מקצועי ומעמיק, ולכן, שילבנו נבחרת חזקה ומקצועית שתלווה את הקורס ותיתן מענה רחב במגוון נושאים: 

דיאנה אידלמן - מובילת המסלול

בעלת תואר BA בייעוץ חינוכי, מוסמכת בייעוץ זוגי ומשפחתי עם מעל 15,000 שעות קליניקה אשר ליוותה מאות זוגות לאורך 2 עשורים | מפתחת מודל Loveffective לעבודה עם זוגות | מוסמכת EFT - טיפול זוגי ממוקד רגש | מוסמכת בהנחיית קבוצות מבוגרים עם התמחות במשפחה וקריירה | למדה ולימדה טרילותרפיה - טיפול המבוסס על התפיסה הבודהיסטית של הנפש |  מרצה בתנועה מתמדת בין הגלובלי וסוציולוגי לבין האינטימי במערכות יחסים. מחברת הספר "הכנה להורות" : על הקטנים שהופכים אותנו לגדולים (כל תלמיד יקבל עותק PDF של הספר(שיצא בהוצאת "כתר") | דיאנה היא אשת חזון רבת פעלים ואחת ממייסדות 'דיאדה' - רשת מרכזים פורצת דרך שהביאה סטנדרט חדש לליווי הורים וזוגות ומייסדת "בראשית" - הדרכה, תמיכה וייעוץ להורים טריים.

ענת יונגר

מטפלת בפסיכודרמה M.A
יועצת טיפולית זוגית ומשפחתית. סטודנטית שנה ב' לטיפול מיני בשיבא, תל השומר. נשואה לאהבת חייה ואמא ל 8

הרצאת אורח - אריאלה ביליצקי

M.S.W - עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית מוסמכת ומוסמכת בטיפול EMDR. מנהלת המרכז לשלום המשפחה (למניעת אלימות) בעיריית הרצליה ובעלת קליניקה פרטית.

עובדת שנים רבות בתחום הטיפול במשפחות המתמודדות עם דינמיקה זוגית אלימה - מומחית בטיפול בנשים, גברים וילדים ונוער החשופים לאלימות.

הרצאת אורח - שלי נתן

עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית, מטפלת בא.נשים ובזוגות, הדרכות הוריות וייעוץ משפחתי בן דורי בנושאים של זהות מינית ומגדרית (להט"בים) ומשברי חיים.

מכיוון שמדובר במסלול ייחודי, אישי, מעמיק וכזה שמעביר את הסטודנטים תהליך אישי עמוק  - יש חשיבות לרמת המוכנות שלכם. ולכן, אנחנו מחפשים את האנשים הכי מתאימים
לקורס ולא כולם ייתקבלו. 
על מנת לבדוק התאמתכם הכניסו את פרטיכם בטופס ושאלון התאמה יישלח אליכם מיידית למייל. השאלון יעזור גם לכם לבחון ולחשוב האם
זה מתאים לכם בנקודת זמן הנוכחית -
 ללא שום התחייבות.

לשאלון בדיקת התאמה השאירו פרטים:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.