.

איננו זקוקים למישהו שישלים אותנו... אנחנו זקוקים למישהו שיעשה שלום עם מי שאנחנו

מסלול און ליין* להכשרת:
- יועצים זוגיים בגישת Loveffective -

כמה פעמים ישבתם מול הורים, זוגות, משפחות ניסיתם לפתור בעיה עם הילדים, עם החמות, עם האחים והבנתם שקודם כל צריך לשפר את העניין הזוגי?

כמעט ואין הדרכת הורים שהעניין הזוגי לא עולה בה. בין אם הזוג מולנו מביא זאת ובין אם אנחנו מזהים זאת, כאנשי מקצוע. בסופרויז'ין שאני עושה הרבה מתייעצים איתי: "אני רואה שיש שם בעיה זוגית - אני יכולה להמשיך לטפל בזה? או להעביר את זה הלאה ליועץ זוגי?"

זאת הסיבה שיצרנו עבורכם את הקורס החשוב הזה של דיאנה אידלמן בשיתוף הבית למקצועות ההורות: 'הכשרת יועצים זוגיים'. זהו חלק בלתי נפרד מהעבודה שלנו כאנשי מקצוע ואנחנו כ"בית למקצועות ההורות" מאמינים שזה חלק בלתי נפרד מכל 'החבילה'. אנחנו רוצים כל הזמן להשתפר ולהפוך לעוד יותר מקצועיים.

 

החלה ההרשמה למסלול אוקטובר 2021 >>  

∗ חווית החזקת זוג בקליניקה היא חוויה שדורשת ריכוז עמוק ותשומת לב לניואנסים פיזיים, רגשיים ומחשבתיים (כגון: מתחים סמויים, התקרבות, התרחקות וכד'). ולכן, לטובת העמקה, תירגול והבנה של הניואנסים הללו- כל סטודנט יידרש להגיע ל- 2 סימולציות בקליניקה של המרצה בתל אביב. שאר הקורס יתקיים בזום.

 

32 מפגשים | 152 ש"א

מתחילים בחמישי  7.10.2021

מסלול בוקר:
9:00-12:45

קורס און ליין LIVE

למה ללמוד ייעוץ זוגי?

זוגיות היא עמוד התווך של משפחות רבות וכשהיא לא יציבה, כל הבית מושפע ומשלם מחיר- לא רק ההורים כזוג אלא גם הילדים. משפחה היא מעבדה ליחסים אינטימיים: ילדים צופים בנו 24/7 .
דרכינו הם לומדים על החיים, על זוגיות, על חברויות, על ניהול קונפליקטים, על כבוד הדדי, על נתינה וקבלה וגם על איך רבים נכון. אנחנו מהווים מודל עבורם. אנחנו צריכים לשאול את עצמנו איזה מסר אנחנו רוצים שיעבור אליהם מההתנהגות שלנו. נוסף על כך, כשהזוגיות נינוחה, יציבה, בטוחה ונעימה, זה מאפשר להורים להיות פנויים לחינוך הילדים בצורה מיטבית. ייעוץ זוגי הוא זכות מיוחדת. הזכות שבני זוג נותנים לנו היועצים, כשהם מזמינים אותנו להיכנס יחד איתם אל תוך הרגעים הקשים שלהם. אין הרבה דברים מספקים כמו התחושה שעזרת למישהו לשמור על מה שיקר לו.  ייעוץ זוגי מוצלח, מלמד את הזוג להישען על חוזקותיו ועל אהבתו בדרך אפקטיבית ולריב קצר יותר, חכם יותר, מבלי לפרק את כל הטוב. אך כדי להיות יועץ זוגי שאכן מצליח לקדם את הזוג, צריך לבנות מרחב בטוח לעבודה זוגית, עם ארגז כלים רחב של מיומנויות תקשורת מדוייקות ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.  
בואו נתחיל במסע>>

למי מתאים מסלול 'ייעוץ זוגי'?

» למי שרוצים לפתח את הקליניקה ולהגדיל את סל המוצרים.

» למי שמרגישים שחיקה בעבודתם הנוכחית אך רוצים להישאר בעולמות הטיפול וההדרכה ויחד עם זאת להתכוונן ולהתמקד באספקט משפחתי אחר - הזוגי.

» למי שמרגישים ומבינים שבעבודתם הנוכחית יש הרבה קונפליקטים ש'יושבים' על העניין הזוגי והם מרגישים שקשה להתקדם בטיפול, בלי קודם כל לטפל בעניין הזוגי - בפיל שעומד בחדר.

» למי שרוצה לעשות הסבה מקצועית למקצוע נדרש ומרתק עם ביקוש שלא יעלם ולא יושפע ממגיפות, עונות השנה...

» למי שאוהבים ללמוד ולהעשיר את עצמם ולעבור תהליכים אישיים עמוקים ומחפשים בית חם ללמוד מקצוע חדש, מקצוע שהוא שליחות ונוגע באנשים ומשפחות.

» למי שחשוב מקום לימודים יציב, וותיק, כזה שיישאר פה איתך לעוד הרבה שנים ומעניק תמיכה מקצועית גם לאחר סיום הלימודים.

*ההרשמה מותנית בשיחת התאמה*

מה תלמדו?

הכירו את נבחרת המרצות שלנו >

מדובר במסלול מקצועי ומעמיק, ולכן, שילבנו נבחרת חזקה ומקצועית שתלווה את הקורס ותיתן מענה רחב במגוון נושאים: 

דיאנה אידלמן - מובילת המסלול

בעלת תואר BA בייעוץ חינוכי, מוסמכת בייעוץ זוגי ומשפחתי עם מעל 15,000 שעות קליניקה אשר ליוותה אלפי זוגות לאורך 2 עשורים | מוסמכת EFT - טיפול זוגי ממוקד רגש | מוסמכת בהנחיית קבוצות מבוגרים עם התמחות במשפחה וקריירה | למדה ולימדה טרילותרפיה - טיפול המבוסס על התפיסה הבודהיסטית של הנפש |  מרצה בתנועה מתמדת בין הגלובלי וסוציולוגי לבין האינטימי במערכות יחסים. מחברת הספר "הכנה להורות" : על הקטנים שהופכים אותנו לגדולים (כל תלמיד יקבל עותק PDF של הספר(שיצא בהוצאת "כתר") | דיאנה היא אשת חזון רבת פעלים ואחת ממייסדות 'דיאדה' - רשת מרכזים פורצת דרך שהביאה סטנדרט חדש לליווי הורים וזוגות ומייסדת "בראשית" - הדרכה, תמיכה וייעוץ להורים טריים.

הרצאת אורח - ליבנה ביטרן גרינבאום

מטפלת EFT עם BA בפסיכולוגיה, מאוניברסיטת מסצוסטס באמהרסט | MS בהתפתחות הילד, אוניברסיטת קליפורניה בדיוויס | מטפלת זוגית ומשפחתית, בוגרת מכון שינוי | בוגרת מסלול לטיפול מיני, בבר אילן | מנחת הורים מוסמכת, מכון אדלר | מתמחה בטיפול מיני במרכז לרפואה מינית, תל השומר

הרצאת אורח - אריאלה ביליצקי

M.S.W - עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית מוסמכת ומוסמכת בטיפול EMDR. מנהלת המרכז לשלום המשפחה (למניעת אלימות) בעיריית הרצליה ובעלת קליניקה פרטית.

עובדת שנים רבות בתחום הטיפול במשפחות המתמודדות עם דינמיקה זוגית אלימה - מומחית בטיפול בנשים, גברים וילדים ונוער החשופים לאלימות.

הרצאת אורח - שלי נתן

עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית, מטפלת בא.נשים ובזוגות, הדרכות הוריות וייעוץ משפחתי בן דורי בנושאים של זהות מינית ומגדרית (להט"בים) ומשברי חיים.

ועכשיו הטבה לזמן מוגבל:

300 ש"ח הנחה* (עד 14.9.21)

               *מהמחיר המלא

מכיוון שמדובר בקורס ייחודי, אישי, מעמיק וכזה שמעביר את הסטודנטים תהליך אישי עמוק  - יש חשיבות לרמת המוכנות שלכם. ולכן, אנחנו מחפשים את האנשים הכי מתאימים
לקורס ולא כולם ייתקבלו. 
על מנת לבדוק התאמתכם הכניסו את פרטיכם בטופס ושאלון התאמה יישלח אליכם מיידית למייל. השאלון יעזור גם לכם לבחון ולחשוב האם
זה מתאים לכם בנקודת זמן הנוכחית -
 ללא שום התחייבות.

לבדיקת התאמה ולאחר מכן שיחה עם יועצת לימודים, השאירו פרטים:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.