.

איננו זקוקים למישהו שישלים אותנו... אנחנו זקוקים למישהו שיעשה שלום עם מי שאנחנו

מסלול מקצועי  עם דיאנה אידלמן להכשרת:
- יועצים זוגיים בגישת Loveffective -

בזוגיות יש הרבה שחיקה, מגיעה והולכת כמו הגאות בים. אם תעירי אמא ותשאלי אותה אם היא אוהבת את הילדים שלה -היא בד"כ תגיד לך שכן. אם תשאלי אותה באמצע הלילה אם היא אוהבת את בן זוגה - לא בטוח מה היא תענה [תלוי אם הוא עשה כלים בצהרים :-)  ]

בפני זוגות החולקים חיים, משאבים וילדים, עומד אתגר עצום לשימור האהבה ושיתוף הפעולה. זוגות נורמטיביים רבים מבקשים לדעת כיצד לעבור טוב יותר רגעים קשים ואף לשמור על בתיהם מפני פירוק . הם פונים לעזרה, במיוחד ברגעים שבהם הם מרגישים ש"משהו משתלט" עליהם. שהם לא מצליחים לפתור דברים לבד. כשיש ביניהם מריבות או אי-הסכמות ו/או חשים פגיעה מבני זוגם, חשים ריחוק ואינם יודעים כיצד להתחבר מחדש ופה בא המקום של יועצים זוגיים, במסלול מקצועית, מעמיק ויוקרתי בהובלת האחת והיחידה - דיאנה אידלמן.

 

32 מפגשים | 152 ש"א

מסלול ערב: ימי שלישי | החל מ- 10.10.2023

קורס און ליין LIVE

מה מייחד את מסלול הייעוץ הזוגי שלנו?

אנו נוטים לחשוב שייעוץ כשמו כן הוא, היועצת מגיעה ונותנת עצות לזוגיות טובה יותר (כמו למשל הנחיות לצאת פעם בשבוע להגיד מילה טובה פעם ביום וכן הלאה), כשבנינו את המסלול אצלנו היה לנו חשוב לבנות משהו ייחודי שלא קיים בשום מסלול לימודים אחר של ייעוץ זוגי וזה - השילוב בין עולם הרגש לבין החיים הפונקציונליים, שניהם חייבים לעבוד יחד. בטוב. כמי שמגיעות מעולם הטיפול, אנו מבינות שלא מספיק לתת כללים וטיפים לזוגיות טובה אלא יש חשיבות לטיפול עמוק יותר. ולכן, בנינו מסלול שמתמקד ב- 3 דברים עיקריים:

  1. עבודה על רגשות, היכולת לאתר את הבעיה האמיתית.
  2. לעזור לכל אחד מבני הזוג להגדיר את הצרכים האמיתיים והלגיטימיים שלהם ומזה לבנות תשתית טובה יותר.
  3. הסטודנטים עוברים תהליך אישי בעצמם על מנת שיוכלו לעבוד בצורה אפקטיבית יותר מול זוגות, תוך מודעות גדולה יותר לעצמם והבנה לתהליכים שהזוגות עוברים.

הבית למקצועות ההורות יעניק לך בית חם ויציב עם מעטפת מקצועית רחבה, אפשרויות התפתחות נוספות ותמיכה מקצועית גם לאחר סיום הלימודים.

למי מתאים מסלול 'ייעוץ זוגי'?

» לאנשי מקצוע אשר בעבודתם כבר יושבים עם זוגות/משפחות ורוצים להרחיב את סל המוצרים שלהם ואת ארגז הכלים בעבודתם: מטפלים (פסיכולוגים, עובדים סוציאלים, יועצים חינוכיים), יועצים, מדריכי הורים, מאמנים, מגשרים, יועצות שינה ועוד.

» למי שרוצים לפתח את הקליניקה ולהגדיל את סל המוצרים ויש להם תשוקה וסקרנות בנושא זוגיות.

» למי שמרגישים שחיקה בעבודתם הנוכחית אך רוצים להישאר בעולמות הטיפול וההדרכה ויחד עם זאת להתכוונן ולהתמקד באספקט משפחתי אחר - הזוגי.

» למי שמרגישים ומבינים  כי בעבודתם הנוכחית יש הרבה קונפליקטים ש'יושבים' על העניין הזוגי ומבינים שלא יצליחו להתקדם בתהליך, בלי קודם כל לטפל בזוגיות - בפיל שעומד בחדר.

» למי שרוצה לעשות הסבה מקצועית למקצוע נדרש ומרתק עם ביקוש שלא יעלם ולא יושפע ממגיפות, עונות השנה וכד'

» למי שאוהבים ללמוד ולהעשיר את עולמות הידע שלהם ולעבור תהליכים אישיים עמוקים ומחפשים בית חם ללמוד מקצוע חדש, מקצוע שהוא שליחות ונוגע באנשים ומשפחות.

» למי שחשוב מקום לימודים יציב, וותיק, כזה שיישאר פה איתך לעוד הרבה שנים ומעניק תמיכה מקצועית גם לאחר סיום הלימודים.

*ההרשמה מותנית בשיחת התאמה*

מה תלמדו?

הכירו את נבחרת המרצות שלנו >

מדובר במסלול מקצועי ומעמיק, ולכן, שילבנו נבחרת חזקה ומקצועית שתלווה את הקורס ותיתן מענה רחב במגוון נושאים: 

דיאנה אידלמן - מובילת המסלול

בעלת תואר BA בייעוץ חינוכי, מוסמכת בייעוץ זוגי ומשפחתי עם מעל 15,000 שעות קליניקה אשר ליוותה מאות זוגות לאורך 2 עשורים | מפתחת מודל Loveffective לעבודה עם זוגות | מוסמכת EFT - טיפול זוגי ממוקד רגש | מוסמכת בהנחיית קבוצות מבוגרים עם התמחות במשפחה וקריירה | למדה ולימדה טרילותרפיה - טיפול המבוסס על התפיסה הבודהיסטית של הנפש |  מרצה בתנועה מתמדת בין הגלובלי וסוציולוגי לבין האינטימי במערכות יחסים. מחברת הספר "הכנה להורות" : על הקטנים שהופכים אותנו לגדולים (כל תלמיד יקבל עותק PDF של הספר(שיצא בהוצאת "כתר") | דיאנה היא אשת חזון רבת פעלים ואחת ממייסדות 'דיאדה' - רשת מרכזים פורצת דרך שהביאה סטנדרט חדש לליווי הורים וזוגות ומייסדת "בראשית" - הדרכה, תמיכה וייעוץ להורים טריים.

הרצאת אורח - אריאלה ביליצקי

M.S.W - עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית מוסמכת ומוסמכת בטיפול EMDR. מנהלת המרכז לשלום המשפחה (למניעת אלימות) בעיריית הרצליה ובעלת קליניקה פרטית.

עובדת שנים רבות בתחום הטיפול במשפחות המתמודדות עם דינמיקה זוגית אלימה - מומחית בטיפול בנשים, גברים וילדים ונוער החשופים לאלימות.

הרצאת אורח - שלי נתן

עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית, מטפלת בא.נשים ובזוגות, הדרכות הוריות וייעוץ משפחתי בן דורי בנושאים של זהות מינית ומגדרית (להט"בים) ומשברי חיים.

מכיוון שמדובר במסלול ייחודי, אישי, מעמיק וכזה שמעביר את הסטודנטים תהליך אישי עמוק  - יש חשיבות לרמת המוכנות שלכם. ולכן, אנחנו מחפשים את האנשים הכי מתאימים
לקורס ולא כולם ייתקבלו. 
על מנת לבדוק התאמתכם הכניסו את פרטיכם בטופס ושאלון התאמה יישלח אליכם מיידית למייל. השאלון יעזור גם לכם לבחון ולחשוב האם
זה מתאים לכם בנקודת זמן הנוכחית -
 ללא שום התחייבות.

לשאלון בדיקת התאמה השאירו פרטים:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.